Sobo SB 108 Akvaryum Hava Motoru 2 5 Watt ZN6748

Sobo SB 108 Akvaryum Hava Motoru 2 5 Watt ZN6748

Balık / Akvaryum Hava Motorları
USD 10 In stock
$10.00 $22.00 45% OFF Promosyon Sadece 1 Gün
Rated 4.9/5, 24 Reviews

Özellikler ve Bilgiler

Sobo SB 108 Akvaryum Hava Motoru 2 5 Watt ZN6748

Sobo SB 108 Akvaryum Hava Motoru 2,5 Watt

Sobo akvaryum hava motoru, dakikada 3 litre hava pompalayan, oksijen sağlamanın yanında, suda doğal bir dalgalanma yapan ve suyun sirkülasyonunu sağlayan, 2,5 watt gücünde, tek çıkışlı hava motorudur.* Hava akış hızı iki kademelidir.* Enerji tasarrufludur.* 9,5 x 5,5 cm ebatlarındadır.

Hava Motorunu Kullanım Şekli;* Akvaryumdan yukarıda, kuru bir yere konulması gerekir. Özellikle yukarıda olmasına dikkat edilmelidir. Aksi halde motora suyun geri dönüşü söz konusu olacağında arızalanabilir.* Check valve ile kulanılması tavsiye edilmektedir.* Uygun bir yere yerleştirildikten sonra, hortumları takıldığında kullanıma hazırdır.* Akvaryum hava motorunun çalışması için hava hortumu ve hava taşı kullanılması tavsiye edilmektedir.* Hava motorunun iyi bir performans sağlayabilmesi için hava taşının düzenli olarak temizlenmesi tavsiye edilmektedir.

Uyarılar;* Pompa kullanılmadan önce takılacağı priz kontrol edilmelidir. Prizdeki arızalar aletin bozulmasına neden olabilir.* Pompanın takılacağı priz ve pompanın konumu önemlidir. Islanmayacak şekilde yukarıda ve uzak konumda olmalıdır.* Pompa akvaryumdan aşağı konumda yerleştirildiği taktirde geri su akışı olacağından pompa bozulabilir.* Pompa sürekli çalışır vaziyette kalmalıdır. Hortumu ayrıldığı ve su gelmemesine dikkat edildiği sürece temizlik sırasında da çalışabilir. Ancak fişi çekildikten sonra temizlik yapılması tavsiye edilir.* Kesinlikle yağlanmamalıdır.* Hortum kontrolü haftada bir kez mutlaka yapılmalıdır. Tıkanma söz konusu ise özel hortum fırçası kullanılarak tıkanmalar giderilmelidir.

Sobo SB 108 Akvaryum Hava Motoru 2 5 Watt ZN6748

Sobo SB 108 Akvaryum Hava Motoru 2 5 Watt ZN6748